SeyahatSeyahat.com Yeniden Sizlerle

Uzun bir süreden sonra tekrar sizlerle olmanın sevincini yaşıyoruz…

2012 yılından bu yana ara sıra mola vermiş olsak da, eninde sonunda takipçilerimize ulaşmayı tekrar başarıyoruz. Bu sefer eskisinden çok daha kalabalık bir ekip olarak işe başladık. 13 kişiden oluşan yazar ekibine bendeniz editörlük yapacağım.

Her biri çok değerli insanlardan oluşan yazar ekibimizi zamanla daha net tanıyacaksınız. Bu süreç içerisinde sizlere Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel rotalarını tanıtmaya devam edeceğiz.

2018 yılı itibariyle, SeyahatSeyahat’te bu defa farklı bir kategoriye yer veriyoruz. Adı üzerinde, farklı kategorisinde, daha önce hiçbir yerde adını bile duymadığınız birbirinden ilginç yerlerden bahsedeceğiz. Yazar arkadaşlarımızdan bazıları bu yerler için özel olarak çalışıyor.

Diğer kategorileri zaten biliyorsunuz ama yine de kısaca bahsetmek gerekirse;

Otel: İster Türkiye, ister dünyanın herhangi bir noktası olsun, gerçekten dürüst bir şekilde yorumlanan otel yazılarımızla konaklamanızın sizin için çok daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kategori şu an için bir şey ifade etmese de, zaman içerisinde çok daha genişleyecek ve gerçekten bir rehber niteliği alacak.

Yemek: Bildiğiniz gibi, SeyahatSeyahat olarak her zaman damak tadımıza düşkün olduk. Bu kategoride de bunu tekrar tekrar dile getireceğiz. Yemek kategorisinde, lezzet duraklarını, belki yazarlarımızın paylaşmak istedikleri tarifleri, kısacası yemekle alakalı her şeyi bulabilirsiniz.

Rehberler: Rehberler kategorisi, hangi ülke veya bölge olursa olsun, en ince ayrıntısına kadar seyahatinizi planlamanızı sağlayacak ayrıntılar içeriyor. Bu bölümü de keyifle okuyacağınıza eminiz.

Rota: İçinde bulunduğunuz ay içerisinde en güzel tatil rotasının nerede olduğunu merak ediyorsanız tam size göre bir kategori…

Kategorilerimiz şimdilik bunlar. Hepsini oturduk düşündük, planladık. Şu an gördüğünüz üzere içerik olarak zayıfız, hatta sıfırız. Ama bize güvendiğiniz biliyoruz… Hepinize yeniden hoşgeldiniz diyor, ekibimiz adına keyifli okumalar diliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*